infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
07.03.2015. 15:27
JAKOV-Brate još snega do sutra popodne,vetar polako posustaje u toku noći,tako da će sutra da bude umeren.Moram reći svima da će ove godine biti najviše snega u poslednjih 15 godina.Kopaonik trenutno liči na onaj stari Kop s puno snega vejavicama i neprohodnim putevima.Ovo nije kraj sa snegom, biće pred sledeći vikend najverovatnije još lepog snega.Liči mi na skijanje za ĐURĐEVDAN.Veliki pozdrav.:)
2+3 = (malim slovima)