PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.03.2015. 15:27

JAKOV-Brate još snega do sutra popodne,vetar polako posustaje u toku noći,tako da će sutra da bude umeren.Moram reći svima da će ove godine biti najviše snega u poslednjih 15 godina.Kopaonik trenutno liči na onaj stari Kop s puno snega vejavicama i neprohodnim putevima.Ovo nije kraj sa snegom, biće pred sledeći vikend najverovatnije još lepog snega.Liči mi na skijanje za ĐURĐEVDAN.Veliki pozdrav.:)

2+3 = (malim slovima)