PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

voja  |   |  07.03.2015. 10:40

Krenuo sam pre pola sata iz vikend naaselja......trenutno,zadnjih 15 min.stojim u koloni kod skretanja za malo jezero.....sneg pada i navejava jako bas....dosta zaglavljenih automobila.....razmisljam da se okrenem i vratim!!! Staze ne rade i samo me onaj nas skijaski adrenalin jos drzi kao ludaka u ovoj koloni

2+3 = (malim slovima)