PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

instruktor  |   |  06.03.2015. 21:13

Samo na kratko...pitajte gdina.Ljevnaica otkuda 180 instruktora u cetiri skole,vise tzv. kampova i u njima nekih trenera-instruktora,kako turista da prepozna kvalitet kada ti isti rade vec sta i kako hoce a shodno tome i naplacuju...normalno sve uz blagoslov tog istog Javnog preduzeca.Ako ste trazili pijacu...imate je,samo malo se cenkajte.Jedno je sigurno da kvalitet necete nikada dobiti jeftino ali to je vec stvar izbora...budimo realni pa se pogledajmo u oci,kako sejemo tako cemo i da zanjemo.Da ne davim,ovo je realna slika a ne ove milionske zicare.Pozdrav za sve koji prate ovaj sajt,shvatite ovo samo kao moj komentar,uzivajte na snegu i pazite na druge...:)

2+3 = (malim slovima)