infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
raborg |
|
06.03.2015. 20:36
@Instruktor Pa kada biste malo korigovali cene individualnih casova onda bi verovatno na stazama bilo vise "edukovanih" skijasa...Poruka za sve ostale "skolovane" skijase: uzivajte na stazi i pustite ljude da skijaju gde i kako hoce. Svi su papreno platili taj ski i pas i prema tome imaju pravo da se spuste na bilo koju stazu.Niti je Gvozdac npr namenjen samo za vrhunske skijase niti Karaman grebenom smeju da se spustaju samo pocetnici. Vozite svoju voznju na stazi, ne ugrozavajte druge i sve ce biti ok :-)
2+3 = (malim slovima)