PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MrBuco  |   |  06.03.2015. 17:37

Tabači su radili noćas, jutros a i tokom dana. U 9:05h ratrak izlazi iz Crne duboke, a u 10:30h su 3 tabača otisla ka Gobelji (jedan sa vitlom) ...lično sam video sve to. Medjutim u ovakvim vremenskim uslovima jednostavno ne može bolje. Priroda deli karte, a mi igramo kako ko zna..danas ceo dan vožnja na repovima ;). Btw, KGB je solidno držao ceo dan. Gobelje dobre, ali od podne u jakoj magli. Gvozdac i Ledenice nisu radile u 11h kada smo pošli na njih.

2+3 = (malim slovima)