PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jakov  |   |  06.03.2015. 15:23

Magla,vetar dubok snrg i hupseri. Skijanje katastrofa. Nije mi jasno da tabac ne prodje jutros pre 9 ili u toku dana makar po KG gde ljudi uce skijanje. To je veliki minus. Da ne pricam na donjem strmom delu Krcmara kako su se neiskusniji lomili. Ljudi na nekim dtazama peske silazili jer je razumljivo da ne znaju svi da voze po dubokom snegu i velikim hupserima.

2+3 = (malim slovima)