infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
VladaKg |
|
06.03.2015. 10:20
@Svadba u pravu si da ce malo duze da potraje ali to nama i ne znaci mnogo jer se sezona prakticno zavrsava 1.aprila, a druga stvar je da kolicina snega nema ni mnogo veze sa kvalitetom skijanja, jer prolse godine sam bio u ski centru u Austriji koji je u tom trenutku imao oko 400cm snega ali je tempreatura bila oko 15c tako da je to bilo vise mucenje nego skijanje!Neka bude 50cm dobro utabanog uz nisku vlaznost i temperature u blagom minusu i vedro i ja sam zadovoljan!Pozdrav
2+3 = (malim slovima)