PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nena  |   |  06.03.2015. 09:22

Mrzim Bg, ovde nikako nema sanse da se sneg zadrzi, mi smo bas uskraceni za tu lepotu poslednjih godina!
Inace, administratori brisu mnoge komentare, a ostavljaju one u kojima se pominju druga skijalista i druge planine, iako je ovo, koliko znam, sajt Infokop...:D

2+3 = (malim slovima)