PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban156  |   |  05.03.2015. 23:11

@rekreativa,

Gvozdac je upravo odlican jer losi skijasi uglavnom ne dolaze tamo vec samo ozbiljni skijasi. Uvek je na toj zici bilo najmanje skijasa , jer su to najozbiljnije staze na planini i bas mi je drago sto tamo nema pocetnika da pluze i razvaljuju stazu. Nije da ih nema, ali ih tu ima najmanje.

Sestosed na Gvozdcu je za mene pun pogodak.

2+3 = (malim slovima)