infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Boban156 |
|
05.03.2015. 23:11
@rekreativa,Gvozdac je upravo odlican jer losi skijasi uglavnom ne dolaze tamo vec samo ozbiljni skijasi. Uvek je na toj zici bilo najmanje skijasa , jer su to najozbiljnije staze na planini i bas mi je drago sto tamo nema pocetnika da pluze i razvaljuju stazu. Nije da ih nema, ali ih tu ima najmanje.Sestosed na Gvozdcu je za mene pun pogodak.
2+3 = (malim slovima)