infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
rekreativa |
|
05.03.2015. 22:37
danas kasno popodne se vratio sa kopaonika, preko josanicke banje. sneg padao danas svo vreme, ali dobro ciste ovaj put, tako da lanci nisu bili potrebni. inace danas je bilo veoma lose za skijanje, tako da osim ko ne mora bolje da sutrasnji dan a bogami i subotu preskoci. inace snega ima toliko da me zaista ne bi cudilo da ga bude i do maja. staze su uglavnom odlicno sredjene a prethodnih 5 dana su bili fantasticni za skijane. sve u svemu moji utisci sa kopaonika iz godine u godinu sve bolji. krcmar sestosed je pravi pogodak, stim sto bi trebalo da proseku i te dodatne staze jer je staza sada cesto prenatrpana losim skijasima. gvozdac sestosed po meni promasaj, korpa uglavnom prazna, prakticno svaka treca ili cetvrta korpa nosi po nekog a donji novi deo staze gotovo neupotrebljiv u odnosu na ostale staze.po meni bi trebalo sto pre investirati u vezu sa gobeljom, taj pominjani cetvorosed na marinim vodama u vezi sa novom stazom sa gobelje i centar ce biti kompletiran.pozdrav.
2+3 = (malim slovima)