PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

crni82  |   |  05.03.2015. 16:37

Dajte neki snimak puta od brzeca do centra, kao sto sam ja postavljao kad idem tako molom i vas da ubacujete bar 1-2 dnevno da vidimo stanje puta. Svima ce znaciti.
Veliki pozdrav za dokrora Acu Cacka

2+3 = (malim slovima)