PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  03.03.2015. 22:56

TOMA 90-Ne razmišljaj o smaranju, javi se kad god, ja sam na raspolaganju.Naravno prognoze se daju da bi imali neki okvir kako će vreme biti, što ne isključuje greške ,jer priroda nije uvek predvidiva, naročito na duži period.Pozdrav brate.;):)

2+3 = (malim slovima)