PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  03.03.2015. 20:36

TOMA 90-Obećao sam da ću se javiti,i evo koliko sad može da se vidi posle većih padavina do kraja ovog vikenda za sledeću sedmicu tamo do srede četvrtka zadržalo bi se hladno vreme pogotovu na Kopu sa dosta dobrim mrazevima ali od srede počinje popuštanje i za vikend mraz ujutru apreko dana mao toplije ali ono što raduje je niska vlažnost pošto će se uspostaviti anticiklonalno polje već od 9.3.Snega obilje tako da ko želi na dobro skijanje neka izvoli.Inače ovo što se vidi sada da je sneg manji za 3cm. od onog jutros, nije njegovo topljenje već sleganje jer je temperatura bila u lepom minusu i oblačno veći deo dana.Sneg je bio dosta rastresit i pod uticajem vetra tako da polako dobijamo pravi odnos između litara po m2 i cm snega,o čemu je Kimi govorio u nekom od komentara za padavine.Svako dobro.:):):)

2+3 = (malim slovima)