PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  03.03.2015. 12:59

Везано за стање на стазама, ово је слика из Насфелда, види се и да се код њих стварају хупсери, тако да и тамо стазе попуштају....

[url=http://www.dodaj.rs/?3X/jz/24Hpl3HT/nasfeld.png][img]http://www.dodaj.rs/t/3X/jz/24Hpl3HT/nasfeld.jpg[/img]" class="ice_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>

2+3 = (malim slovima)