PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  03.03.2015. 09:17

Jutros lepa slika sa Kopa.Palo je nešto više snega od najave, ali treba svakako uzeti u obzir da je padao sa dosta jakim vetrom, pa je visina novog snega dosta različita sa mesta na mesto.Polako se približavamo rekordu za dosadašnji deo sezone.:):):):):):)

2+3 = (malim slovima)