PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  02.03.2015. 17:17

MILOŠ-Brte,oko 10 marta sledi lepo vreme i uspostavljanje širokog anticiklonalnog polja gotovo iznad cele Evrope.Jutra hladna sa solidnim minusom koji će slabiti gotovo iz dana u dan ali puno snega gotovo sigurno preko 120cm.Za taj period koji ti pitaš snega više nego dosta, ali temperature problematične u najtoplijim delovima dana.Imaćemo sigurno još koje zahlađenje u martu posle 15-og ali to se čujemo za 7-8 dana.Inače večeras prelazak fronta sa zapada i sneg jači za koji sat, a onda u noći sreda na četvrtak formiranje jakog ciklona i sneg.Obećao sam rekord pa se čujemo da vidimo koliko će biti.Pozdravlja te brat.;):)

2+3 = (malim slovima)