infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
kliker-np |
|
02.03.2015. 14:28
,,Profi,, slazem se ja sa tobom da nisu sve staze za svakoga,i da ima tu problema,ali ja kazem da pomoci nema da se to promeni,jer ljudi su svakakvi i kad vec plate nemozes da im zabranis.. zato nema potrebe da kukamo razumes.. a sto se tice bezbednosti meene licno vise smetaju ljudi tj skijasi koji staju na pauzi na sred staze.. ove godine dlaka je falila da imam ozbiljan udarac.. ali sta je tu je.. skijanje je uzivanje iskoristimo koliko mozemo 😉
2+3 = (malim slovima)