PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

"profi"  |   |  02.03.2015. 14:13

Pazi, u pravu si da narodu nikad ne mozes udovoljiti. Ali isto tako apsolutno si u zabludi da je svaka staza za svakog skijasa. Ne bi postojala podela po plavim, crvenim i crnim kada bi svako mogao svuda skija kako mu dune. Jedini problem je sto tu treba covek da podje od sebe, i da lepo dobar deo skijasa skonta u svojoj glavi da nema kvalitetno znanje da se spusti niz KG kako treba, da ne kazem bas Masinac. To je problem. Upisu ljudi skolu skijanja, pa onda odmah sutra bum idemo na Duboku npr, a Marine vode zvrje prazne isto tako npr..
I ovo ne pricam kao neko ko zeli ovde da soli pamet drugima, ili da uzdizem sebe kao nekog profesionalca, nego kao neko ko je vec dva puta mogao ozbiljno da strada zbog svakakvih kamikaza koje vedre i oblace po stazama Kopa.
Broj povreda zbog neadekvatne fizicke spreme i samog skijaskog umeca govori u prilog da sam u pravu..

2+3 = (malim slovima)