infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
kliker-np |
|
02.03.2015. 13:57
Sad ispadose svi skijasi vrhunski,do juce ste kukali na krcmar i na sporu zziCu,pisali ste kako bi bilo dobro da stave neku bolju brzu,a sad kao nevalja.. nemoj da kukate ,nasem narodu nikad udovoljit.. a i ima pravo da skija ko gde hoce i kako hoce tako da tu pomoci nema.. idi na gvozdac ledenice gobelju tamo nema guzve,a na krcmar i duboku porani... samokukate satro profi skijasi..
2+3 = (malim slovima)