PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  02.03.2015. 13:57

Sad ispadose svi skijasi vrhunski,do juce ste kukali na krcmar i na sporu zziCu,pisali ste kako bi bilo dobro da stave neku bolju brzu,a sad kao nevalja.. nemoj da kukate ,nasem narodu nikad udovoljit.. a i ima pravo da skija ko gde hoce i kako hoce tako da tu pomoci nema.. idi na gvozdac ledenice gobelju tamo nema guzve,a na krcmar i duboku porani... samokukate satro profi skijasi..

2+3 = (malim slovima)