PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nacionalni park Kopaonik  |   |  02.03.2015. 02:06

Zadnjih par godina u Nacionalnom parku je zaposleno 16 novih ljudi. Ja ne znam sta je radilo ni tih 33 starih a kamoli ovih novih 49!

Da li neko moze da mi kaze sta radi skoro 50 ljudi u Naci. parku!

Nije ni cudo sto hoce da od ove godine organizuju naplatu ulaska u Nacionalni park Kopaonik. Mora da se nahrani tih 50 ljudi. Sramota!

2+3 = (malim slovima)