infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nacionalni park Kopaonik |
|
02.03.2015. 02:06
Zadnjih par godina u Nacionalnom parku je zaposleno 16 novih ljudi. Ja ne znam sta je radilo ni tih 33 starih a kamoli ovih novih 49!Da li neko moze da mi kaze sta radi skoro 50 ljudi u Naci. parku!Nije ni cudo sto hoce da od ove godine organizuju naplatu ulaska u Nacionalni park Kopaonik. Mora da se nahrani tih 50 ljudi. Sramota!
2+3 = (malim slovima)