PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

rekreativa  |   |  01.03.2015. 11:11

mala korekcija na moj jucerasnji izvestaj, a u vezi prohodnosti. sve to stoji za dnevni dolazak na kopaonik, pretpostavljam da je nocu upravo onako kako je stevs napisao u izvestaju ispod.

pozdrav

2+3 = (malim slovima)