infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
rekreativa |
|
28.02.2015. 22:27
Ponovo kratak izvestaj sa kopaonika. danas je bio predivan i svo vreme suncan dan. sve staze su radile osim naravno belih reka 2 i malog jezera na kojem je bilo neko takmicenje. i dalje je problem visoka temperatura usled cega staze od podneva nisu vise lagane za voznju. nisam siguran koliko se tu moze vise uciniti dodatnim angazovanjem SS, ali moram da primetim da vec od 16 casova tabaci izlze iz njihove baze kod suncane doline. snega jos uvek ima i vise nego dovoljno tako da ko razmislja o dolasku treba samo da prati vremensku prognozu i da pokusa da uhvati neko zahladjene. bez obzira na padavine zahvaljujuci visokoj temperaturi ni iz jednog pravca nisu potrebni lanci ili bilo kakva dodatna oprema. poprilicno sam siguran da u ovim uslovima mozete da se popenjete i sa letnjim gumama.inace moj zakljucak a i zakljucak mojih prijatelja je da se bar 80 posto skijasa nalazi na stazama koje ne odgovaraju njihovom skijaskom znanju i sposobnostim, te su samim tim opasnost i za sebe i za druge. odgovorni u SS bi morali da se pozabave ovim problemom. ne znam kako se to resava, mozda posebnim skipasom za plave, crvene i crne ili nesto slicno, ali zaista izgleda opasno kada recimo na krcmaru vidite 50 posto skijasa koji pluze i prezivaljavaju a slicna, u stvari i gora situacija je i na crvenoj dubokoj.moj predlog za one koji zele da se iskijaju bez guzve a u zavisnosti od skijaskog nivoa su marine vode, gobelje pre podne i ledenice.pozdrav
2+3 = (malim slovima)