infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jeca011 |
|
28.02.2015. 21:03
Ja sam veceras gledala takmicenje u skijanju na Malom Jezeru, i moram reci da je bilo pravo uzivanje! Organizacija, sam dogadjaj, ma sve je bilo super! Sutra se vracam u Bg, i ja licno nemam primedbi ni na Kop, ni na staze, ni na "lopatare"! Staze su bile u skladu sa vremenskim uslovima, videla sam da ih sredjuju i uvece i rano ujutru, tako da nije do SS, ljudi rade odlican posao! Snega ima sasvim dovoljno, sve je super sto se tice Kopa, sto rece neko ispod, ko voli Kop-nista mu nece smetati! A Aca nije smarac, smaraci smo mi sto ga stalno nesto zapitkujemo, covek samo uljudno odgovara!Jedino sto mi je malo bzv kad ljudi pitaju za druge planine i skijalista, ipak je ovo infoKOP, a ne infoSVASKI, ali dobro.. Pozdrav svima!
2+3 = (malim slovima)