PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  28.02.2015. 18:20

LOS-Brate,nećeš imati nikakvih ekstremnih uslova,mešavina svega po malo, i minusa ujutro i blagi plus u toku dana u donjem delu oko centra.Snega možda bude ali ništa značajno.Magla povremeno, više ka vrhu.Standardna priča zadnjih nekoliko dana.Sve zavisi od afiniteta...Ti si sigurno odličan skijaš,snaćićeš se:)Pozdravlja te brat.:):):)

2+3 = (malim slovima)