PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  28.02.2015. 17:23

Bio sam u srebrencu prosle sedmice,super osoblje svaka cast. Hotel miran,pravo planinsko uzivanje.. lijep provod ti zelimo aco i zasluzio si brate.. kad budes na gobelji posto si ljubimac planina kao i ja.. baci pogled sa leve ka desnoj strani... pa redom: rtanj,stara planina,sar planina,satorice,onda djeravica,zljeb rosulija mokra planina,onda ahmica hajla,komovi,bjelasica i sijenjavina,pa onda durmitor i zavrsavas sa ljubisnjom i biocem u bosni.. naravno.ima jos ali ove su na horizontu.. veliki pozdrav i lijep provod,da ti bude vrijeme super kao i sto je mene bilo.. 😄

2+3 = (malim slovima)