infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Liketa |
|
28.02.2015. 10:28
Svi koji grdite SS zbog staza preterujete i nerealni ste. Kada pada sneg konstantno nemoguće je srediti staze, takođe kada pada noću ili pred jutro. Svi koji ste na KOP-u sigurno imate priliku da noću vidite ratrake koji neumorno sređuju staze, ali šta to vredi ukoliko pada sneg. Takođe, šta očekujete kada je temperatura u plusu a vlažnost vazduha 100%? Pa naravno da će već oko 11 - 12 sati da progledaju staze, da budu pune hupsera i biće teško za skijanje. Dajte malo razmislite o ovome i nemojte samo pljuvati nego dajte neki koristan komentar ili savet onima koji dolaze na KOP.Ja skijam 38 godina, bila sam u januaru na KOP-u, staze su bile odlične osim kada je jedne noći padao sneg pa su ujutru bile neutabane. Obzirom da sam bila u mnogim ski centrima, moram da pohvalim SS za trud i napredak u odnosu na pre nekoliko godina.Između ostalog, ako ste stvarni ljubitelji skijanja, izađite na stazu u 09,00h, videćete svu lepotu KOP-a i skijanja a i bićete zadovoljni stazama jer ukoliko izlazite u podne nije realno da očekujete da staze budu perfektne.
2+3 = (malim slovima)