PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jelena63  |   |  27.02.2015. 22:46

Aco, hvala ti puno! Stvarno si genije:) I neverovatno kakav si veliki covek. Blago onima koji te imaju za prijatelja. Pozdrav za tebe iz Beograda, a od sutra saljem pozdrave iz Boroveca.

2+3 = (malim slovima)