PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  27.02.2015. 18:59

Za Jelenu63
Jelena da li si skijala danas..?Ako jesi voleo bih da cujem tvoj komentar posto mislim da za danasnji dan nema apsolutno opravdanja za staze.Ako je jos neko skijao danas neka da svoj komentar sto se tice pripremljenosti staza.A da kazem da sam skijao i pre tri nedelje na Kopu i u petak je padao ceo dan sneg i u toku noci takode i na nase veliko iznenadenje sutra ujutru staze se bile katastrofa iako je bilo i previse snega navodno zbog velikih padavina nisu stigli da ih utabaju.Pa valjda su trebali calu noc da tabaju kako bi se sneg sabio i to ponovili rano ujutru i sve bi bilo ok a ne kada je pocelo skijanje pri svakom zabijanju štapa propadao bi ispod krplje koliko su staze bile mekane a temperatilura je bila -8.Sto se tice tvog opravdanja za SS za vrene Sretenja pa valjda je normalno da takve staze budu posto su za taj posao i placeni.Nenormalno je da ne rade svoj posao kao sinoc a mi to sve placamo.Jedva cekam sutrasnji dan da vidimo kakve ce staze da budu
pozdrav za sve ljubitelje Kopa
p.s.to je nasa planina i treba da se borimo za nju a ne da nas teraju sa nje zbog njihove nestrucnosti ,lenjosti i bahatosti

2+3 = (malim slovima)