PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jelena63  |   |  27.02.2015. 18:06

Moram da kazem nesto u odbranu ss. Bila sam na Kopu kad je oboren rekord od 9000 skijasa. Guzve su bile nevidjene, ali su vremenski uslovi bili takvi da su i pored ogromnog broja skijasa staze bile dobre ceo dan, sve do 16,30 h. I tada su isto pripremali staze, kao i ovih dana, ali je nazalost sada vlaznost vazduha velika i to je razlog sto se staze brzo raspadnu. Juce sam na kamerama videla da tabaju krcmar u 7,30 h, pre skijanja, pa mi se cini da oni daju sve od sebe.

2+3 = (malim slovima)