infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
surovi |
|
27.02.2015. 17:46
Zaboravio sam da napisem da sve vreme na razglasu se hvale kako sve staze rade i kako su oborili rekokord od preko 9000 skijasa.Nije mi jasno sa cime se hvale posto su staze katastrofalno pripremljene veraovatno se hvale sto nas varaju i prave budalama.Inace dolazim na Kop zadnjih 25 godina i pamtim i mnogo manje snega a puno bolje pripremljene staze.Nestrucnost ,lenjost i bahatost je jedino sa čime ljudi iz Skijalista Srbije mogu na svom razglasu jedino da se hvale.Državna svojina pa im se može
2+3 = (malim slovima)