PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  27.02.2015. 17:19

Danasnje skijanje katastrofa.Sram da bude SS zbog katastrofalno (ne)pripremljenih staza.U 9h na Crvenoj Dubokoj hupseri staza celom duzinom jako losa i cini se da ratrak uopste nije prosao.Na ostalim stazama takođe lose što zbog loseg vremena (na to nazalost ne utčemo) a najvise zbog nestrucnosti ili nemara ljudi koji rade SS.Prosto da ne verujete da staze uopse ne tabaju i da su vec ujutru razrovane(zamislite kakve su staze posle 12h a da ne pominjem 16h)Verovatno misle ako su dali popust 15% na ski pas da ne treba da rade nista.Svim skijasima dobronameran predlog da izbegnu ovaj vikend da skijanje posto je nemoguce skijanje na ovako propremljenim stazama.Jos jadan primer bahatog ponasanja zaposlenih u SS je radno vreme prodajnog mesta u Joly kop koja treba da radi od 8h a radnik koji je danas radio je došao na posao u 8h i 20min i na nase pitanje zasto kasni rekao je "pa zato" i rekao da moramo da sacekamo jos malo tako da smo ski pas kupili tek u 8h i 30min.Stvarno nas tretiraju kao najobicniju stoku.Sram ih bilo kako nas varaju i otimaju novac a ne rade nista na pripremi sraza

2+3 = (malim slovima)