PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.02.2015. 14:10

POZDRAV ZA BRATA JOVANA:)
KIMI-Tebra drago mi je da te ponovo vidim.Sve stoji ali uvek mala rezerva jer Kop ume da iznenadi.Za naredni četvrtak i petak biće zimskog ciklona ali me brine to što ćemo biti na granici hladne i tople vazdušne mase pa se taj zimski ambijent može dogoditi u zapadnim krajevima a južnije od linije Zlatibor-Golija -Čemerno- Stolovi- Željin dabude snega samo iznad 500mnv.Pratićemo sve ,jer su modeli dosta nepredvidivi i menjaju se često pa je oslanjanje samo na njih dosta rizično.Pozdrav brate i zemo;):):):)

2+3 = (malim slovima)