PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.02.2015. 11:34

MimaB-Odgovorio sam vam odmah pošto ste me pitali prošli put,prvi post iznad vašeg bio je moj odgovor.Vratite se na drugu str. i pogledajte.Prema sadašnjoj situaciji snega će biti na pretek,ali promenljivo vreme.Drugu dekadu marta uglavnom odlikuju nagli prodori i toplih i hladnih masa tako će biti i ove godine.Za nešto precizniju prognozu sačekaćemo par dana pa se čujemo ,ja vas ne zaboravljam.Svako dobro vam želim.:):):)

2+3 = (malim slovima)