PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miki4  |   |  27.02.2015. 08:06

Aco cacak,ako nije problem citam u novinama da se ocekuje velik sneg i u nizim predelima pa ako mozes to i da potvrdis,i sta tvoje prognoze kazu za kraj sled nedelje pozzzz

2+3 = (malim slovima)