PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  27.02.2015. 01:34

Jeco,verovatno moraš da sipaš novo ulje i da variš karter,maler ali ide se dalje.Meni se to desilo jednom na normalnom putu samo ploča od puklog sfalta i naprvi štetu bez veze.Ne okreći se ni levo ni desno već samo tastatura i kad god te šta interesuje ti pitaj,ja sam za sestricu uvek tu.:):):)Pozdrav za tebe i tvoje:)

2+3 = (malim slovima)