PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  26.02.2015. 22:56

U ovakvim vremenskim uslovima (visoka vlažnost vazduha, temperatura u plusu i južni vetar) ne postoji način da se staze održe u dobrom stanju duže od dva tri sata. To nema veze sa Kopaonikom ko god je skijao i u Francuskoj i u Austriji rećiće vam istu stvar da su ovo najgori vremenski uslovi za skijanje. Jednostano visoka vlažnost u kombinaciji sa ovakvim temperaturama čini sneg pravim "kačamakom" i tu nema nikakve pomoći.

Dosta vas će reći zašto tabači ne izlaze po danu. To je čisto gubljenje vremena jer je sneg toliko mekan da posle maksimum pola sata stanje na stazi će biti identično. Tabač ovako mekan i vlažan sneg ne može da sabije da bi bio postojan i otporan na skijaše.

2+3 = (malim slovima)