PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pingvin  |   |  26.02.2015. 15:42

Pa taxista je,tako da ljudi treba da ga razumete covek vozi ljude na kop,pa kad mu pomenes padavine i sneg normalno da ga nervira,jer to ga plasi da nebude imao problema na put,bas njega briga za kop i za stanje,samo vise ljudi da e preveze na kop i suvi putevi :D;)

2+3 = (malim slovima)