PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jeca011  |   |  26.02.2015. 15:30

Svako ima pravo da pita za vreme i za sneg, ne znam zasto taksistu nerviraju komentari.. Onog koga to "ubija u pojam" ne mora da cita i gotov problem! Nisam primetila da se jos neko zalio, a ako Aci ne smeta da ga ljudi non-stop zapitkuju o vremenu, ne znam zasto bi smetalo nekom drugom..
A i Sloba je bas "duhovit", crkoh od smeha!:D:o

2+3 = (malim slovima)