PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

sadkop  |   |  26.02.2015. 14:32

Taxista ne mraci, ljudi pitaju da bi znali sta ih ceka. Dzabe sto pise na sajtu 90cm kada na nekim mestima nema ni 1cm.

Moze li da mi kaze sta se moze ocekivati za nedelju od 10.-17. marta ?
Hvala

2+3 = (malim slovima)