infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
26.02.2015. 10:28
NIKOLA KG-Brate ne smaraš me daleko od toga.Evo već jedna oblačnost iz pravca jug se približava i ona će uslovljavati sneg na Kopu već večeras oko ili nešto iza ponoći.Ja se iskreno nadam da bi i ona trebalo da da bar 10-15 cm snega.Svakako ćemo preći metar do nedelje.Sa rekordom će biti povuci potegni do srede do koje sam dao krajnji rok,ja navijam zdušno i mislim da ćemo biti tu negde.U principu za nastupajući period ćemo imati,sneg koji je dosta sabijen i veliki, što skoro sigurno garantuje dugo skijanje, ako smem da se usudim da kažem sve do maja,narano da to zavisi i od ljudi koji uređuju staze.Bićemo i večeras na ON LAJN.Pozdravlja te tvoj brat.:):):)
2+3 = (malim slovima)