PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

los  |   |  26.02.2015. 00:45

Iskreno Aco je No1... Aco odgovara svakom , i to vrlo brzo i kako Jeca kaze, veoma kulturno. Navikao me covek, da se prosto ne usudjujem da krenem gore, dok mi on ne da "dozvolu" .Hiljadu puta hvala. Sto se tice Kimija, to je, ja mislim deckic od 20-ak godina koji ubija takodje sa prognozom, ali pretpostavljam da od ove godine ima dogovor da iskljucivo radi za sajt. Nekad ne moze da izdrzi, pa napise nesto na forumu .

2+3 = (malim slovima)