PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  26.02.2015. 00:36

Ovaj redosled komentara je u haosu ali razumemo se svakako.Pogodio sam čak i da će snežna zona biti iznad 800mnv.Kimi vb.skidam kapu i nadam se da sam bio dostojna zamena za ovo vreme dok nije tu na forumu.:)

2+3 = (malim slovima)