PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jeca011  |   |  26.02.2015. 00:35

Joj nisu potrebne reci, islikala sam gomilu slika da ovekovecim ovu lepotu!:)
Los, pa Kimija nikako ne vidim na forumu, zato nisam odmah ni skontala o kome se radi. Mozda je on zapostavio forum, ali zato je brat Aca stalno tu, i uvek svakome kulturno i redovno odgovara na svaku poruku, sto je za svaku pohvalu! Da se ne ponavljam da je tek za pohvalu sto sve "gadja":):):)

2+3 = (malim slovima)