infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Jeca011 |
|
26.02.2015. 00:35
Joj nisu potrebne reci, islikala sam gomilu slika da ovekovecim ovu lepotu!:) Los, pa Kimija nikako ne vidim na forumu, zato nisam odmah ni skontala o kome se radi. Mozda je on zapostavio forum, ali zato je brat Aca stalno tu, i uvek svakome kulturno i redovno odgovara na svaku poruku, sto je za svaku pohvalu! Da se ne ponavljam da je tek za pohvalu sto sve "gadja":):):)
2+3 = (malim slovima)