PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  25.02.2015. 19:42

Eto covek rekao da je ptogledao krcmar na jedno mesto,a gvozdac da ima problema pri dnu,to je istina,evo sad ispada ono moje kada sam kritikovao zasto se neosnezavaju staze i ako ima puno snijega,jer ako ugrije 3,4 dana staze progledaju po neke,a ljudi su mi udarali minuse,posebno oni sto su otskijali svoje i bas ih briga za ljude koji tek treba da odu.. ja sam ove god bio 4 puta na.kop za vikend,ali ipak i sad volim da ima snijega da ljudi koji tek treba da odu uzivaju .. Jos treba iskusta ovim iz skijalista srbije,neka odu u sloveniju da vide kako se odrzavaju skijalista.. svima koji su gore zelim ugodan boravak i uzivajte...

2+3 = (malim slovima)