PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.02.2015. 18:50

KOMI-Brate,narednih 5-6 dana sigurno ne,čak se snežna granica neće spuštati ispod 800mnv.U Martu može biti ali to je sve kratkog daha.Videćemo u planinama iznad 1000mnv može biti još dobranog snega u toku marta pa i u prvoj polovini Aprila.Najzanimljivije će biti na Kopu iznad 1700mnv u narednih 2 meseca.Veliki pozdrav brate.:):):)

2+3 = (malim slovima)