PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.02.2015. 17:28

NEMABALGO-Brate,baš tako.Imaćemo krajem sedmice promenljivo povremeno sa snegom ili pljuskovima snega.Tempertura u blagom minusu,uz slabije vetrove uglvnom severnih smerova malo pojačanim u vreme padavina ili pljuskova snega.Pošto nemamo izražene temperaturne razlike u to vreme ne bi trebalo da bude nekih obilnijih padavina.Konstantno u narednih nekoliko dana imamo priliv vlažnog vazduha sa Atlantika preko Francuske Španije u sredozemni basen u kojem će se stvarati serija ciklona u narednih 7-8 dana.Vrlo česta magla i na žalost malo lepog vremena između ciklona.Ono što raduje je to što ćemo imati lepog novog snega,a ja se nadam i preko ovogodišnjeg rekorda tamo najdalje do srede.Svako dobro brate:):):)

2+3 = (malim slovima)