PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nemablago  |   |  24.02.2015. 16:59

@ Aco Cacak
Sve pohvale za detaljno i cesto prognoziranje

Sta mozemo da ocekujemo od cetvrtka do nedelje? Sneg prvih dana i ako sam u pravu, moze biti i velike magle ako nema vetrova uz veliku oblacnost? To ja onako lajicki a ti to predstavi strucno kakvo ce nam biti skijanje do nedelje.
hvala i ziv bio :)

2+3 = (malim slovima)