PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  24.02.2015. 15:35

Jeco.Juce tik iznad nule,danas mali skok taman pred sneg i jace padavine kao sto sam ti rekao.Izvini preksinoc sam malo izostavljao interpunkciju,kasno je bilo a zurio sam da ti odgovorim jer znam da je umor od skijanja bio prisutan kod tebe.Pratimo vreme i cujemo se na forumu veliki pozdrav.LOS-Tebra znas mene,ne zaboravljam brata ni sekund.:)

2+3 = (malim slovima)