PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jeca011  |   |  24.02.2015. 13:45

Oblaci se opasno, cini mi se da je i temperatura malo opala.. Izgleda Aco da neces omasiti (opet), stize nam snegic nocas, sutra, kad god, vazno da stigne! Opet si pogodio, svaka cast! ;)

2+3 = (malim slovima)