PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zupljanin  |   |  23.02.2015. 20:57

Munjo rado cu da ti bacim broj ali neznam hoce li ti biti od koristi, za tvoju informaciju druze ja zivim u Bergenu u Norveskoj. Zimus sam proveo nekoliko dana na Kopu i odusevljen sam ljudima kojiciste parking mesta. Verujem da su za takve kao ti ljudine.

2+3 = (malim slovima)